  7025LYF-180K Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD