  15CTQ040-1TRLPBF Datasheet PDF File
International Rectifier, Corp.
Description Hyperfast Rectifier Hyperfast整流
File Size 283.37K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
International Rectifier, Corp.
Description Ultrafast Rectifier 超高速整流器
File Size 287.21K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
    IRF[International Rectifier]
Ultrafast Rectifier 超高速整流器
File Size 304.21K  /  9 Page
Vishay Siliconix
Description Ultralow VF Hyperfast Rectifier for Discontinuous Mode PFC, 15 A FRED PtTM
File Size 130.60K  /  7 Page
    IRF[International Rectifier]
Description    SCHOTTKY RECTIFIER 2 x 20 Amps
SCHOTTKY RECTIFIER 2 x 20 Amps 肖特基整流器2 × 20安培
File Size 246.65K  /  7 Page
Description    Hyperfast Rectifier
Hyperfast Rectifier Hyperfast整流
File Size 284.65K  /  8 Page
Vishay Siliconix
VISHAY INTERTECHNOLOGY INC
Description Ultrafast Rectifier, 2 x 8 A FRED PtTM
8 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE