  1090AX3-12V Datasheet PDF File
    AB-9B5-12V-E12
A-BRIGHT, Inc.
A-BRIGHT Inc.
Part No. AB-9B5-12V-E12
Description Single Lamp LED Bulb 单灯LED灯泡
File Size 185.49K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. PQU650-12P
Description AC/DC 650W, 6”X4” U-CHANNEL, 12V O/P
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    AB-9Y3-12V-E12
Part No. AB-9Y3-12V-E12
File Size 186.24K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. MGN1S0512MC-R7
Description DC-DC 1W SM 5-12V GAN