  XFTPRH52D12-100M Datasheet PDF File
    ODA-6WB-100M13
OptoDiode Corp
Part No. ODA-6WB-100M13
Description BLUE/GREEN ENHANCED 6 mm2 PHOTODIODE-PREAMPLIFIER
File Size 219.49K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10061913-100MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Surface Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch