  XFCDH115-820K Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description Power Inductor , Pin Type : RCH Series
Power Inductor< Pin Type : RCH Series>
File Size 66.51K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Allied Components International
Description Power Chip Inductors
File Size 279.00K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
File Size 271.31K  /  1 Page
Description Molded Chip Inductors
    TOKO Inc.
TOKO, Inc.
Description Fixed Inductors for Surface Mounting 1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Sumida Corporation
Description FILTER COILS
File Size 87.18K  /  3 Page
Description POWER INDUCTORS
File Size 141.92K  /  2 Page
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 120 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 27000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE 1 ELEMENT, 22000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR