  XFCDH115-390K Datasheet PDF File
Allied Components International
Allied Components Inter...
Description Axial Shielded Inductors
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR