  XFCDH115-270K Datasheet PDF File
    Chengdu Tieda
Description MYN Series Metal Oxide Varistors
File Size 354.57K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
API DELEVAN
Description 1 ELEMENT, 0.027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.001 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.22 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.01 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.12 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.18 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.012 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD