  XFCDH115-151K Datasheet PDF File
Allied Components International
Description Power Chip Inductors
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD