  XF121203-471 Datasheet PDF File
    Hamamatsu Photonics K.K.
HAMAMATSU[Hamamatsu Corporation]
Description HIGH VOLTAGE POWER SUPPLY UNIT 高压电源装置
File Size 133.56K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    VECTRON[Vectron International, Inc]
Part No. C4710
Description OCXO Low Phase Noise High Stability SC-Cut Crystal Standard
File Size 113.34K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    41471
Tyco Electronics
Part No. 41471
Description RING
File Size 46.17K  /  1 Page
    LB-471LF
Protech Systems Co., Ltd.
Part No. LB-471LF
Description Embedded Board
File Size 368.80K  /  2 Page
    http://
Description Surface Mount Power Inductors
File Size 136.77K  /  1 Page
    Vectron
Part No. C4710
Description Oven Controlled Crystal Oscillator
File Size 353.17K  /  4 Page
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Part No. 9250-272 9250-471 9250-684
Description CHOKE RF MOLDED 2.7UH IRON 1 ELEMENT, 2.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 680 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
    SGS Thomson Microelectronics
Part No. AN471
Description SMART POWER TECHNOLOGIES FOR POWERTRAIN & BODY ELECTRONICS
File Size 794.27K  /  12 Page
    L-20471
Rhombus Industries Inc.
Part No. L-20471
Description OUTPUT INDUCTOR 3.3V
    8471E
Agilent(Hewlett-Packard)
Part No. 8471E
Description Coaxial RF Microwave Detectors 0.01 GHz - 12 GHz