  W83176R-400 Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Grayhill, Inc.
Description CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 800 V, 0.00068 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 400 V, 0.00022 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, FILM/FOIL, POLYPROPYLENE, 63 V, 0.0068 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED