  VLC5020T-2R2N Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description SMD Power Inductor CDRH103R
   SMD Power Inductor CDRH103R
File Size 186.27K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
TDK Electronics
Description Inductors for Power Circuits Wound Ferrite
File Size 139.59K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
    TOKO[TOKO, Inc]
Description Fixed Inductors for Surface Mounting
File Size 96.47K  /  1 Page
    Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 1.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT