  STT010BR14.9000 Datasheet PDF File
    Molex, Inc.
Part No. 74320-9000
File Size 205.81K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 66900-060LF
Description Quickie Header, Wire to Board Connector, Standard Dual Beam - Double row - 60 Positions - 2.54 mm (0.1 in.) .
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Molex Electronics Ltd.
Part No. 87715-9000
Description 1.00mm (.039) Pitch, PCI Express* Connector, 36 Circuits, Nylon 4/6 Glass-filled, Black Housing, Phosphor Bronze, Gold (Au) Flash, with Plastic Pegs
File Size 618.59K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 10055090-002LF
Description Power Card Edge, Power Connectors, 2 x 25P STB Right Angle.
Tech specs
Official Product Page
    CONSUMER MICROCIRCUITS LIMITED
Part No. EV9000
Description EvKit for FX909A, FX919B and FX929B
File Size 893.15K  /  56 Page
Part No. 51707-10900000C0LF
Description PwrBlade®, Power Connectors, 9P Vertical Header, Press Fit
    ETEQ
Part No. ET9000
Description 486 WRITE BACK CACHE AT SINGLE CHIP
File Size 1,654.83K  /  46 Page
Description PwrBlade+® , Power Connectors, 9HDP STB, Right Angle, Receptacle.
Qualtek Electronics Corporation
Description POWER CORD
File Size 148.34K  /  1 Page
Description Quickie Header, Wire to Board Connector, Standard Dual Beam - Double row - 16 Positions - 2.54 mm (0.1 in.) .
    DM9000
Murata Manufacturing Co., Ltd.
Part No. DM9000
Description digital panel meters
File Size 1,638.30K  /  15 Page
Part No. 10069690-00000TLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Straddle Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch
Description LUFTFEUCHTIGKEITSESENSOR
File Size 11.61K  /  3 Page
Part No. 51743-10900000AALF
Description PwrBlade®, Power Supply Connectors, 9P STB Vertical Receptacle.
    ET9000
List of Unclassifed Manufacturers
Part No. ET9000
File Size 1,653.36K  /  46 Page
Description Quickie Header, Wire to Board Connector, Standard Dual Beam - Double row - 14 Positions - 2.54 mm (0.1 in.) .