  SRR1280-331K Datasheet PDF File
Delta Electronics, Inc.
Description SMT Power Inductor
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 76.02K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ331KB4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns Electronic Solut...
Description    Radial Lead RF Choke
File Size 206.90K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ331KA4BE01J
Tech specs
Official Product Page
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. LHL16TB331K
Description    Radial Leaded Inductors
Part No. DE6B3KJ331KN4AE01J
TOKO, Inc.
http://
Description 1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 390 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS COMPLIANT