  SI65-1R0L Datasheet PDF File
For SI65-1R0L Found Datasheets File :: 57+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> | 5 | 6 |
    VISAY[Vishay Siliconix]
Description Transformers Customizable, Surface Mount Torodial, Kool-Mu, Powdered Iron and MPP Cores
Transformers Customizable / Surface Mount Torodial / Kool-Mu / Powdered Iron and MPP Cores
File Size 267.64K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    BI TECHNOLOGIES CORP
Description 1 ELEMENT, 0.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD