  RPC20106.85A Datasheet PDF File
    RT-85 RT-85B RT-85A RT-85C RT-85D
Astrodyne, Inc.
Astrodyne Corporation
Part No. RT-85 RT-85B RT-85A RT-85C RT-85D
Description 85W Triple Output Switching Power Supply
File Size 757.82K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    RT-85A RT-85C RT-85B RT-85D
Mean Well Enterprises Co., Ltd.
Part No. RT-85A RT-85C RT-85B RT-85D
File Size 701.88K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Vishay Siliconix
Description Surface Mount Trench MOS Barrier Schottky Rectifier
File Size 77.76K  /  4 Page
    PA85 PA85A
ETC
Part No. PA85 PA85A
Description HIGH VOLTAGE POWER OPERATIONAL AMPLIFIERS
File Size 59.63K  /  4 Page
    APEX[Apex Microtechnology]
Part No. PA85A PA85
    MICROSEMI CORP
Part No. 2085A
Description 4 A, 80 V, PNP, Si, POWER TRANSISTOR