  NSZ4101.25A Datasheet PDF File
    ADS-325A
Murata Power Solutions Inc.
C&D Technologies
Part No. ADS-325A
Description 10-Bit, 20MHz Sampling A/D Converter
File Size 141.71K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85