  NRGB220M16V6.3X11F Datasheet PDF File
For NRGB220M16V6.3X11F Found Datasheets File :: 34+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> |
File Size 99.33K  /  1 Page
HUA FENG CIRCUIT
http://
NIC[NIC-Components Corp.]
File Size 44.53K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
http://
NIC Components Corp.
Miniature Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 3900 uF, THROUGH HOLE MOUNT
Miniature Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 1000 uF, THROUGH HOLE MOUNT