  NL322522T-121J Datasheet PDF File
CENTRAL TECHNOLOGIES
Description 1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1800 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1200 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD