  NACS151K166.3X5.5TR13F Datasheet PDF File
    NIC Components, Corp.
Description Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 15 uF, SURFACE MOUNT
Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 6.3 V, 22 uF, SURFACE MOUNT
Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 35 V, 22 uF, SURFACE MOUNT
Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 10 V, 22 uF, SURFACE MOUNT
Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitors CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 25 V, 33 uF, SURFACE MOUNT