  MOV-07D560K Datasheet PDF File
For MOV-07D560K Found Datasheets File :: 45+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> | 5 |
    Bourns, Inc.
Description RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 18 V, 2.5 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 14 V, 2.1 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 100 V, 18 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 125 V, 22 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 56 V, 8.2 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 275 V, 43 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 350 V, 65 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 85 V, 15 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 505 V, 70 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 200 V, 35 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 38 V, 5.5 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 640 V, 80 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 620 V, 75 J, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT