  LX8385A-33CP Datasheet PDF File
For LX8385A-33CP Found Datasheets File :: 66+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> | 5 | 6 | 7 |
IRF[International Rectifier]
Description 0.8A Fixed LDO Linear Regulator in a SOT-223 3-Leads package
0.8A Fixed LDO Linear Regulator in a SOIC 8-Lead package
0.8A Fixed LDO Linear Regulator in a ULTRA THIN-PAK 2-Leads package
0.8A Fixed LDO Linear Regulator in a TO-252 (D-PAK) 2-Leads package
800mA LOW DROPOUT POSITIVE FIXED 3.3V REGULATOR