  K9822-K60 Datasheet PDF File
Part No. D3FK60
Description 1.1 A, 600 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
File Size 135.39K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. 30SK60
Description 30 A, 60 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, TO-247AC