  JG1AF-12V Datasheet PDF File
    AB-9Y3-12V-E
A-BRIGHT Inc.
Part No. AB-9Y3-12V-E
Description SINGLE LAMP LED BULB
File Size 182.67K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. PQU650-12P
Description AC/DC 650W, 6”X4” U-CHANNEL, 12V O/P
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    NAIS[Nais(Matsushita Electric Works)]
Part No. CQ1-12V
Description 1 FORM C AUTOMOTIVE QUIET RELAY
File Size 46.68K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. MGN1S0512MC-R7
Description DC-DC 1W SM 5-12V GAN
Tech specs
Official Product Page
Part No. N2-24V N2-6V N2-12V
Description FERNMELDELAMPE T2/7MM SOCKEL 24V
FERNMELDELAMPE T2/7MM SOCKEL 12V
FERNMELDELAMPE T2/7MM SOCKEL 6V FERNMELDELAMPE T2/7MM佐克6V