  HMD8M64D8A-F10L Datasheet PDF File
For HMD8M64D8A-F10L Found Datasheets File :: 68+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> | 5 | 6 | 7 |
    Chip Integration Techno...
Part No. CSF10L150CT
Description    Super Low Barrier High Voltage Power Rectifier
File Size 461.00K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76745-1CF-10LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical stacked header, Through Hole, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.