  GSP2.9110.14 Datasheet PDF File
Part No. 09-9110-1-04414 09-9110-1-04418
Description INTERCONNECTION DEVICE
File Size 68.79K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10119110-560003LF
Description BergStik® 2.54mm, Board To Board Connector, Unshrouded Right Angle Header, Through Hole, Double row , 60 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.