  ESJA89-14A Datasheet PDF File
    14A-10-16
Superworld Electronics
Part No. 14A-10-16
Description POWER TRANSFORMER
File Size 104.48K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS54010PWPRG4
Description 3V to 4V Input, 14A Synchronous Step-Down Converter 28-HTSSOP -40 to 85