  EP9910N-10A Datasheet PDF File
    CUI INC
Part No. PJ-010A
Description DC POWER JACK
File Size 260.40K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 8638PPS1006LF
Description D-Sub Cable Connectors, Input Output Connectors, Power Contacts 8638 Pin Solder Bucket 10A, >500 Cycles
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    CXA-L10A
ETC
Part No. CXA-L10A
Description DC-AC INVERTER UNIT (4.5W DUAL OUTPUTS, PCB MOUNTABLE TYPE)