  EMK33H2H-4.9152M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EUJA30-4.9152M
Description CRYSTALS 15/30 -40 85 30PF 4.9152MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 4.9152 MHz