  EMK12G2J-110592M Datasheet PDF File
For EMK12G2J-110592M Found Datasheets File :: 38+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> |
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK12G2J-29.4912M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 2.5V 4 29.4912MHZ PD HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 29.4912 MHz, LVCMOS OUTPUT
File Size 166.20K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK12G2J-4.9152M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 2.5V 4 4.9152MHZ PD HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 4.9152 MHz, LVCMOS OUTPUT
File Size 166.19K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. EMK12G2J-11.0592M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 2.5V 4 11.0592MHZ PD HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 11.0592 MHz, LVCMOS OUTPUT