  EMK11H2H-16384M Datasheet PDF File
For EMK11H2H-16384M Found Datasheets File :: 45+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> | 5 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK11H2H-44.928M
Description OSCILLATORS 50PPM -40 85 1.8V 4 44.928MHZ TS HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.928 MHz, LVCMOS OUTPUT
File Size 166.19K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK11H2H-16.384M
Description OSCILLATORS 50PPM -40 85 1.8V 4 16.384MHZ TS HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 16.384 MHz, LVCMOS OUTPUT