  EH3720ETTS-150.000M Datasheet PDF File
    Vishay Beyschlag
Description 2 A, 50 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-204AP ROHS COMPLIANT, GLASS PACKAGE-2
2 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-204AP ROHS COMPLIANT, GLASS PACKAGE-2
2 A, 150 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-204AP ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, GLASS PACKAGE-2
2 A, 50 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-204AP ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, GLASS PACKAGE-2