  E2SGA12-24.576M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Part No. E1SCA18-24.576M
Description CRYSTALS 50/100 -40 85 18PF 24.576MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 24.576 MHz