  E1SHAS-14.7456M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK11G2H-14.7456M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 1.8V 4 14.7456MHZ TS HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 14.7456 MHz, LVCMOS OUTPUT