  E13D8G2F-125.000MTR Datasheet PDF File
    TA6C12.000MTR
Token Electronics Industry Co., Ltd.
Part No. TA6C12.000MTR
Description CERAMIC CRYSTAL RESONATORS
File Size 462.11K  /  13 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Productwell Precision Elect.CO.,LTD
http://
Description MOLDED PARTS
File Size 490.50K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Description High voltage NPN power transistor
High voltage fast-switching NPN power transistor
SILICON NPN SWITCHING TRANSISTORS
File Size 545.37K  /  4 Page
    Sumida, Corp.
3M Company
Description Rad-hard 8 bit PISO shift register
Rad-hard hex D-type flip flop with clear DC - DC电压转换
Rad-hard quad D-type flip flop with clear 型DC - DC电压转换
File Size 300.71K  /  4 Page
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 75 MHz, LVDS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 250 MHz, LVDS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 312.5 MHz, LVDS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, LVDS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 6 PIN
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 75.000MHZ TS LVDS 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 75 MHz, LVDS OUTPUT
OSCILLATORS 25PPM -40 85 3.3V 4 100.000MHZ TS LVDS 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 100 MHz, LVDS OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 312.500MHZ TS LVDS 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 312.5 MHz, LVDS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 212.5 MHz, LVDS OUTPUT ROHS COMPLIANT, CERAMIC, SMD, 6 PIN
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 212.500MHZ TS LVDS 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 212.5 MHz, LVDS OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 100.000MHZ TS LVDS 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 100 MHz, LVDS OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 212.500MHZ TS LVDS 5X7 6-PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 212.5 MHz, LVDS OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 250.000MHZ TS LVDS 5X7 6-PAD SMD
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 77.760MHZ TS LVDS 5X7 6-PAD SMD