  DS1819AR-20TR Datasheet PDF File
    IMH20TR1G
ON Semiconductor
Part No. IMH20TR1G
Description Dual Bias Resistor Transistor
File Size 30.14K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 87022-620TRLF
Description Ribcage®, Board to Board connector, Surface Mount PCB Receptacle, 40 Positions, Plain Mounting style
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    IRF[International Rectifier]
VISHAY INTERTECHNOLOGY INC
Description    SCHOTTKY RECTIFIER
20V 1A Schottky Discrete Diode in a SMA package
1 A, 20 V, SILICON, SIGNAL DIODE