  DH3316P-224ML Datasheet PDF File
For DH3316P-224ML Found Datasheets File :: 69+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> | 5 | 6 | 7 |
Coilcraft lnc.
Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description SMT Power Inductors
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD