  CWX823-16.384M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK12H2H-16.384M
Description OSCILLATORS 50PPM -40 85 2.5V 4 16.384MHZ TS HCMOS 5X7 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 16.384 MHz, LVCMOS OUTPUT