  CTMC1210-101K Datasheet PDF File
VISAY[Vishay Siliconix]
Vishay Intertechnology,Inc.
Vishay Intertechnology, Inc.
P-Channel 20-V (D-S) MOSFET, Low-Threshold P通道20 - V(下局副局长)MOSFET的低阈
File Size 46.57K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ101KA4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    TOSHIBA
Part No. TPD4101K
Description Intelligent Power Device High Voltage Monolithic Silicon Power IC
File Size 351.46K  /  28 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ101KN4AE01J
Tech specs
Official Product Page
    RLXF1010-101K
XFMRS Inc.
Part No. RLXF1010-101K
Description Radial Leaded Inductor
File Size 29.37K  /  1 Page
Part No. DE6B3KJ101KB4BE01J
    Bourns, Inc.
Description Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 470 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 47000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 27000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 22000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR