  CTLQ2220C-3R3M Datasheet PDF File
    BOURNS INC
Description Toroidal Inductor; Series:PM2120; Inductance:1.2uH; Inductance Tolerance: /- 20 %; Terminal Type:PCB Surface Mount; Current Rating:25.4A; External Height:0.82"; Leaded Process Compatible:Yes; Mounting Type:Surface Mount
Toroidal Inductor; Series:PM2120; Inductance:3.3uH; Inductance Tolerance: /- 20 %; Terminal Type:PCB Surface Mount; Current Rating:18A; External Height:0.82"; Leaded Process Compatible:Yes; Mounting Type:Surface Mount
Toroidal Inductor; Series:PM2120; Inductance:3.9uH; Inductance Tolerance: /- 20 %; Terminal Type:PCB Surface Mount; Current Rating:18A; External Height:0.82"; Leaded Process Compatible:Yes; Mounting Type:Surface Mount
Toroidal Inductor; Series:PM2120; Inductance:5.6uH; Inductance Tolerance: /- 20 %; Terminal Type:PCB Surface Mount; Current Rating:15.6A; External Height:0.82"; Leaded Process Compatible:Yes; Mounting Type:Surface Mount
Toroidal Inductor; Series:PM2120; Inductance:18uH; Inductance Tolerance: /- 10 %; Terminal Type:PCB Surface Mount; Current Rating:11.8A; External Height:0.82"; Leaded Process Compatible:Yes; Mounting Type:Surface Mount