  CTGS43F-4R7M Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
Description 1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, ROHS COMPLIANT