  CI100505-68NJ Datasheet PDF File
    BOURNS[Bourns Electronic Solutions]
Description Multi-Layer Chip Inductors
File Size 748.38K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Bourns Electronic Solut...
ETC[ETC]
List of Unclassifed Manufacturers
Electronic Theatre Controls, Inc.
Bourns, Inc.
File Size 127.88K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Frontier Electronics.
Description Multi-layers Chip Inductors
File Size 30.15K  /  1 Page
XFMRS Inc.
Description INDUCTORS
File Size 108.70K  /  2 Page
Allied Components Inter...
http://
Allied Components International
Description    Ceramic Core Chip Inductors
BRIGHT LED ELECTRONICS CORP
BRIGHT LED ELECTRONICS ...
1 ELEMENT, 0.0068 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.0018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 0603, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.0095 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD