  CDRH8D38ANP-470MC Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description Power Transformers Power Transformers Type: CMD Series
File Size 127.36K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Sumida Corporation
Description Ferrite drum core construction
File Size 166.78K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
File Size 178.68K  /  5 Page
Description SMD Power Inductor
File Size 192.37K  /  4 Page
Description Power Inductor
1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Description Power Inductor
Description CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SOLID POLYMER, POLARIZED, 16 V, 270 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, CAN, LEAD FREE
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SOLID POLYMER, POLARIZED, 16 V, 470 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, CAN, LEAD FREE