  CDRH8D38ANP-150MB Datasheet PDF File
For CDRH8D38ANP-150MB Found Datasheets File :: 62+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> | 5 | 6 | 7 |
    VISHAY DALE
Vishay Intertechnology, Inc.
Vishay Intertechnology,Inc.
VISAY[Vishay Siliconix]
Description 1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 63.91K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
SUMIDA CORPORATION.
SUMIDA[Sumida Corporation]
Sumida, Corp.
Description CDRR94
Power Inductor 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD