  CDR105BNP-220MB Datasheet PDF File
For CDR105BNP-220MB Found Datasheets File :: 63+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> | 5 | 6 | 7 |
SUMIDA CORPORATION.
SUMIDA[Sumida Corporation]
Sumida, Corp.
Description CDRR94
Power Inductor 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Inductor 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD