  CDR105BNP-120MC Datasheet PDF File
For CDR105BNP-120MC Found Datasheets File :: 58+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> | 5 | 6 |
Sumida, Corp.
SUMIDA CORPORATION.
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description CD54 1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD54 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD