  CDH38D16BNP-8R2M Datasheet PDF File
    YAGEO
Description SMD Power Inductors
File Size 81.32K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Allied Components Inter...
Description Shielded Power Choke Flat Wire
File Size 1,672.35K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description Shielded Power Inductor 1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductor 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductor 1 ELEMENT, 180 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductor 1 ELEMENT, 270 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD