  BYR10-25T Datasheet PDF File
    Vishay Beyschlag
Part No. BYS10-25TR
Description 1.5 A, 25 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-214
File Size 76.42K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    RB225T-40
Rohm
Part No. RB225T-40
Description 15 A, 40 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, TO-220AB