  AV083-15B Datasheet PDF File
    MITSUMI ELECTRIC CO LTD
Part No. A13-026-0015B
Description 26 CONTACT(S), MALE, STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR, SOLDER
File Size 82.78K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    09-01-7151 2574-15B9
Molex Electronics Ltd.
Part No. 09-01-7151 2574-15B9
Description 3.96mm (.156) Pitch KK? Crimp Housing, Edge Card Connector, Single-Sided,Surface Mount, Polarized, With Flange, 15 Circuits, Rib between 4 & 5, 7 & 8, 11 & 12
Molex Electronics Ltd.
File Size 360.56K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
AAEON Technology
Description Fanless Embedded Box for GENE-5315 Rev.B
File Size 389.44K  /  2 Page
Omron Electronics LLC
Description
File Size 797.28K  /  7 Page
    智威科技股份有限公司
Part No. GF15B GF15G
Description SURFACE MOUNT GLASS PASSIVATED JUNCTION RECTIFIER
    LA15B-SR-W69S
LIGITEK electronics co., ltd.
Part No. LA15B-SR-W69S
Description LED ARRAY
File Size 103.52K  /  6 Page
Part No. 15B3.3S 5B12S
Description 1-OUTPUT 1.5 W DC-DC UNREG PWR SUPPLY MODULE
File Size 199.40K  /  7 Page
    BS-C815BD
BRIGHT LED ELECTRONICS CORP
Part No. BS-C815BD
Description 20.4mm(0.80) high single seven segments display