  AM27X020-90JC Datasheet PDF File
    APT33N90JCCU2
Microsemi Corporation
Part No. APT33N90JCCU2
Description ISOTOP? Boost chopper Super Junction MOSFET SiC chopper diode
File Size 133.18K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Atmel, Corp.
Atmel Corp.
ATMEL[ATMEL Corporation]
File Size 228.00K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
    Microsemi
Part No. APT33N90JCCU2
Description Si MOSFET SiC Diode Module
File Size 275.92K  /  6 Page
ATMEL[ATMEL Corporation]
Description High Speed CMOS 8-Channel Analog Multiplexer/Demultiplexer 16-SO -55 to 125
High Speed CMOS 8-Channel Analog Multiplexer/Demultiplexer 16-TSSOP -55 to 125
1 Megabit 128K x 8 Low Voltage OTP CMOS EPROM
File Size 206.59K  /  9 Page
Description 256K 32K x 8 5-volt Only CMOS Flash Memory
High Speed CMOS Logic 8-Bit Shift Register with Input Storage 16-SO -55 to 125
High Speed CMOS Logic 4-by-4 Register File 16-PDIP -55 to 125
High Speed CMOS Logic 4-by-4 Register File 16-SOIC -55 to 125
File Size 328.22K  /  17 Page
    PROM
Advanced Micro Devices, Inc.
AMD[Advanced Micro Devices]
4 Megabit (512 K x 8-Bit) CMOS ExpressROM Device
File Size 70.91K  /  10 Page
    Toshiba, Corp.
Advanced Micro Devices, Inc.
Spansion, Inc.
Description A 20V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a DirectFET ST Package
100V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a SO-8 package
80V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a SO-8 package
-40V Single P-Channel HEXFET Power MOSFET in a TSOP-6 (Micro 6) package
20V Dual N-Bidirectional HEXFET Power MOSFET in a 6-Lead FlipFET
30V N-Channel PowerTrench MOSFET 30VN沟道的PowerTrench MOSFET
-12V Single P-Channel HEXFET Power MOSFET in a TSSOP-8 package x8闪存EEPROM
1 Mb (128K x 8) Uniform Sector, Flash Memory 128K X 8 FLASH 3V PROM, 70 ns, PQCC32