  AM27512-30 BXA Datasheet PDF File
12V, 30mA Flash Memory Programming Supply; Package: SO; No of Pins: 8; Temperature Range: -40°C to 85°C
Dual 24V High-Side MOSFET Driver; Package: PDIP; No of Pins: 8; Temperature Range: 0°C to 70°C
x8 EPROM
3V Micropower Sampling 12-Bit A/D Converters in SO-8 Packages; Package: SO; No of Pins: 8; Temperature Range: 0°C to 70°C
Triple 1.8V to 6V High-Side MOSFET Drivers; Package: SO; No of Pins: 8; Temperature Range: 0°C to 70°C